Šiuolaikinės muzikos ansamblis „Synaesthesis“ ir LRT KLASIKA pradeda išskirtinę partnerystę

Šiuolaikinės muzikos ansamblis „Synaesthesis“. Justino Stacevičiaus (LRT) nuotr.

Šiuolaikinės muzikos ansamblis „Synaesthesis“ ir LRT KLASIKA pradeda išskirtinę partnerystę

Šiuolaikinės muzikos ansamblis „Synaesthesis“ ir radijas LRT KLASIKA pradeda išskirtinę partnerystę – 80 dienų rezidenciją, kurios metu „Synaesthesis“ ruoš tris visiškai naujas programas. Jos bus pristatytos trijų tiesiogiai transliuojamų koncertų, atvirų ir žiūrovams, metu, balandžio, gegužės ir birželio mėnesiais.

„LRT KLASIKOS klausytoją įsivaizduoju kaip žmogų mąstančiomis ausimis, ir būtent dėl to labai džiugu su „Synaesthesis“ komanda pristatyti naujas programas, reprezentuojančias tris skirtingus šiuolaikinės muzikos rakursus. Tai – ne pirmas mūsų bendradarbiavimas, ir kaskart, dirbant kartu, jaučiu abipusę simpatiją, kuri atsiranda dėl sutampančio požiūrio į vertą dėmesio turinį. Todėl kartu leidžiamės į paieškas, kaip geriausiai galime pasiekti klausytoją. Mane visuomet žavi LRT komandos profesionalumas ir įsitraukimas į kiekvieno idėjinio elemento išpildymą“, – rezidencijai prasidedant pasakoja ansamblio narė, pianistė, Marta Finkelštein.

„Apie galimybę LRT KLASIKOJE turėti atlikėją ar ansamblį-rezidentą svarstėme jau kurį laiką. Pagaliau atsirado proga šią idėją įgyvendinti ir dar vienu rakursu išbandyti radiją ne tik kaip turinio transliavimo, bet ir kūrybinės raiškos erdvę. Mums tai – nauja patirtis, kuri, neabejoju, bus įdomi ir mūsų klausytojams. Viliamės, kad tokių rezidencijų kaip ši perspektyva išaugs ir į ilgalaikę programą“, – sako LRT KLASIKA vyresnioji redaktorė Rasa Murauskaitė-Juškienė.

Pirmasis šiuolaikinės muzikos ansamblio „Synaesthesis“ rezidencijos koncertas numatytas balandžio 15 d. Jis bus tiesiogiai transliuojamas iš LRT garso įrašų studijos. Savo solinę programą jam ruošia pianistė Marta Finkelštein.

Ansamblio pasiruošimo užkulisius, kūrybinio proceso detales bus galima sekti radijo LRT KLASIKA „Facebook“ ir „Instagram“ socialinių tinklų paskyrose.

LRT KLASIKA inf.

Komentarų dar nėra

Post A Comment