Šiuolaikinės muzikos festivalis „Druskomanija“ ieško archyvinės medžiagos

Šiuolaikinės muzikos festivalis „Druskomanija“ ieško archyvinės medžiagos

Jubiliejinė, keturiasdešimtoji „Druskomanija“ ieško archyvinės medžiagos – praėjusių festivalių nuotraukų, vaizdo įrašų, trumpų atsiminimų teksto ar garso įrašo formomis. Tarp jų – pavykusių ir nepavykusių premjerų, akimirkų iš festivalio užkulisių, buvusių komandos narių prisiminimų, plakatų, lankstinukų, skrajučių ir visko, kas liudija festivalio istoriją.

Per 40 kartų Druskininkuose vykusias šiuolaikinės muzikos pavasario šventes daug kas keitėsi, įskaitant ir festivalio pavadinimą: pirmiausia užgimė „Jaunimo kamerinės muzikos dienos“, virtusios „Jauna muzika“, kol galiausiai įgavo „Druskomanijos“ vardą. Nekelia abejonių, kad ne vieno iš dalyvių stalčiuose gali atsirasti neišsemiami šio festivalio reliktai – atsiųskite juos mums! Surinkta archyvine medžiaga bus dalijamasi (nebent pageidautumėte kitaip) festivalio socialinėse medijose, žurnale, ir festivalio renginių metu.

Šių metų festivalio tema – „Kompozitorių šokiai“, tad ypatingai lauksime vaizdų ir istorijų, kuriose atsispindėtų judesys, šokis, galbūt net plaukimas ar tradicinės kompozitorių futbolo varžybos! Kviečiame prisiminti visas „Druskomanijų“ diskotekas, vakarėlius ir pasibuvimus, kuriuose festivalio dalyviai bei jo svečiai „pasileidžia plaukus“ ir sekundei pamiršta bet kokius įsipareigojimus, suvaržymus ir nesėkmes.

Šokyje mes būname laisvi, šokyje mes susiliejame su muzika ir tampame bendro judėjimo dalimi. Be šokio nebūtų ir keturiasdešimt „Druskomanijų“, kurios užaugino jau keletą kartų šiuolaikinės scenos kūrėjų ir atlikėjų. „Druskomanija“ – tai vienas milžiniškas keturiasdešimt metų trunkantis dirigento mostas, vienas aukštas šuolis, kurį prisiminti kviečiame visus jame dalyvavusius kūrėjus. Pasidalinkite archyvais ir prisidėkite prie bendros atminties išsaugojimo!

Jei turite kokių nors klausimų arba norėtumėte savo atsiminimus papasakoti prieš kamerą, drąsiai rašykite ir klauskite el. paštu info@druskomanija.lt arba skambinkite numeriu +37061008429. Pabendraukime!

Archyvinė medžiaga laukiama elektroniniu paštu druskomanija.archyvai@gmail.com. Norint užtikrinti sklandų įtraukimą, laiškai turėtų būti atsiųsti iki balandžio 1 d. imtinai.

„Druskomanijos“ inf.

Komentarų dar nėra

Post A Comment