Pradėta publikuoti nauja autorių ir gretutinių teisių apsaugai skirta tinklalaidė

Asociacijos LATGA prezidentė Raminta Naujanytė-Bjelle

Pradėta publikuoti nauja autorių ir gretutinių teisių apsaugai skirta tinklalaidė

Liepos 18 d. platformose Spotify, Apple Podcasts ir YouTube pradėta publikuoti tinklalaidė „Muzikos autorių ir gretutinių teisių apsauga“. Ją sudarys šeši epizodai, kuriuose Asociacijos LATGA prezidentė, kompozitorė ir muzikos atlikėja Raminta Naujanytė-Bjelle kalbins muzikos vartotojus ir kūrėjus – nuo mokinio iki kompozitoriaus. Teisinėmis įžvalgomis tinklalaidės turinį papildo Paulius Sartatavičius, Asociacijos LATGA Muzikos kūrinių skyriaus vadovas.

Tiklalaidė naudinga muzikos ir kitų dalykų pedagogams integruojant autorių teisių apsaugos temą į muzikinio ugdymo procesą; visuomenei ugdantis pozityvias nuostatas ir pagarbų požiūrį į autorių teises bei nepakantumą nelegaliam muzikos vartojimui; autorių ir gretutinių teisių apsaugos institucijoms, muzikos leidėjams – išgirstant ir atsižvelgiant į pašnekovų keliamas problemas.

Tinklalaidės epizodai kiekvieną sužavės gyvai ir suprantamai perteikiamu sudėtingu turiniu, netikėtomis įžvalgomis. Nauji tinklalaidės epizodai pasirodo pirmadieniais ir penktadieniais liepos 18 – rugpjūčio 5 dienomis.

Tinklalaidė „Muzikos autorių ir gretutinių teisių apsauga“ sukurta įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Autorių teisės: pažink, suprask, gerbk 2.0“. Projektą įgyvendina VšĮ „Mano nata“ ir partneriai – Lietuvos kompozitorių sąjunga, Lietuvos muzikos informacijos centras, Lietuvos muzikos mokytojų asociacija.

VšĮ „Mano nata“ inf.

Komentarų dar nėra

Post A Comment