„Muzika erdvėje“ 2021 skelbia kūrinių koncepcijų konkursą

„Muzika erdvėje“. B. Mikelionytės nuotr.

„Muzika erdvėje“ 2021 skelbia kūrinių koncepcijų konkursą

Antrąją rudens savaitę – 2021 m. rugsėjo 9–12 dienomis – jau septintą kartą įvyks tarptautinis įvietintos muzikos festivalis „Muzika erdvėje“. Organizatoriai kviečia siūlyti kūrinių, kurie bus įtraukti į festivalio programą, idėjas.

Šių metų „Muzika erdvėje“ tema – laikas. Nors, iš vienos pusės, laikas – nekintanti konstanta, vis dėlto jį galime suvokti ar išgyventi ir subjektyviai. Festivalis šiais metais kviečia analizuoti erdvės ir laiko santykį. Menininkai gali atskleisti laiko sampratą įvairiais aspektais – fizikiniu, socialiniu, antropologiniu, psichologiniu, filosofiniu ar besiremdami kitais kontekstais ir diskursais. Ypač dėmesį kviečiama atkreipti į tai, kaip šios sampratos, pats laikas, daro įtaką kasdieniam žmogaus gyvenimui, jo pasaulio suvokimui, konkrečios erdvės ar vietos patyrimui.

Konkursui galima siūlyti įvietintų garso ar objektinių (tarpdisciplininių) instaliacijų idėjas, kurios būtų eksponuojamos festivalio dienomis viešoje Vilniaus miesto erdvėje. Neribojama forma, meninės raiškos ar kitos kūrybos priemonės, raiškos būdai – svarbiausia, kad instaliacijoje vienokia ar kitokia forma veiktų garso medija. Kūrinio įgyvendinimui skiriama iki 600 eurų suma (neįskaičiuojant garso technikos, jeigu jai nėra specialių reikalavimų, išlaidų).

Dalyvaujantieji koncepcijų konkurse privalo pateikti paraiškos formą bei laisvos formos savo ir, jei yra, komandos kūrybinės veiklos aprašymus (CV). Kartu taip pat galima pateikti papildomą informaciją (detalų aprašymą, vizualizacijas ir kt.), kas leistų išsamiau susipažinti ir įvertinti siūlomą instaliacijos idėją bei kūrėją(-us).

Konkursui pateiktos idėjos bus vertinamos pagal šiuos kriterijus:

  • festivalio temos atskleidimas (1–30 balų);
  • kūrinio koncepcijos ir pasirinktos erdvės susietumas bei to pagrindimas (1–20 balų);
  • kūrinio koncepcijos, festivalio temos atskleidimo originalumas ir savitumas (1–15 balų);
  • kūrinio meninio išpildymo kokybė, koncepcijos ir pasirinktų raiškos priemonių susietumas (1–15 balų);
  • autoriaus(-ių) bei kūrybinės komandos (jeigu yra) profesionalumas ir patirtis, įgyvendinant panašaus pobūdžio (įvietintus) kūrinius (1–10 balų);
  • numatytų priemonių įgyvendinimui pagrįstumas, racionalumas (1–10 balų).

    Su Konkurso nuostatai ir paraiškos forma skelbiami ČIA.

Paraiškos dalyvauti konkurse priimamos iki 2021 m. liepos 5 d. 23:59 val. (Lietuvos laiku) el. paštu: silvija@menogenas.lt. Vėliau atsiųstos paraiškos vertinamos nebus.

Visais iškilusiais klausimais dėl konkurso galite rašyti el. p.: silvija@menogenas.lt.

Daugiau informacijos menogenas.lt.

Komentarų dar nėra

Post A Comment