LVSO pristato Laimio Vilkončiaus premjerą – miuziklą vaikams „Benediktas ir Žirafa“

LVSO pristato Laimio Vilkončiaus premjerą – miuziklą vaikams „Benediktas ir Žirafa“

2018 m. kovo 17 ir 18 dienomis Vilniaus kongresų rūmuose Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pristatys premjerą vaikams – kompozitoriaus Laimio Vilkončiaus miuziklą „Benediktas ir Žirafa“, kuriame pagrindinius vaidmenis kurs Aistė Lasytė, Dominykas Vaitiekūnas ir Gabrielia Kuodytė. Libreto autorė Diana Gancevskaitė, kostiumų dailininkė Aldona Jankauskienė, režisierius Evaldas Jaras.

Mokyklinio amžiaus berniuko Benedikto pasaulyje atsiranda būtybė, su kuria jam nepaprastai įdomu bendrauti. Tai – kalbanti Žirafa. „Kokia dar žirafa?“ – aikčioja nusigandusi močiutė. Gal Benediktas paprasčiausiai susirgo? Bet iš tiesų berniukui tiesiog pabodo namuose esantys žaislai ir jis smalsiai imasi bendrauti su savo naująja drauge. Žirafa išties nepaprasta – atkeliavusi tiesiai iš Afrikos, ji elgiasi kaip tikra kilminga ir aikštinga dama. Tik pažiūrėkite – koks kaklas, kokios kojos ir kokios manieros! Žaislams pasidaro įdomu, kas gi čia vyksta? Prasideda žaidimas – atrodo, kad abu draugai turi vienas kitą ko išmokyti.

Žaismingus, intriguojančius ir ryškius muzikinius personažus spektaklyje kurs charizmatiškieji artistai Dominykas Vaitiekūnas (Benediktas), Aistė Lasytė (Žirafa), Gabrielia Kuodytė (Močiutė) bei „Liepaičių“ chorinio dainavimo mokyklos auklėtinės (Žaislai). Įvairiaspalvį muzikinį audinį atliks Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, diriguojamas Ričardo Šumilos.

Pagal organizatorių inf.
Lietuvos muzikos antena

Komentarų dar nėra

Post A Comment